Kozmetické produkty


kozmetika z Mŕtveho mora kozmetika s ALOE VERA


VLASTNOSTI PLEŤOVEJ KOZMETIKY BABARIA ALOE VERA


Aloe Vera bolo vďaka svojim liečivým účinkom používané už v staroveku (bolo známe svojou schopnosťou urýchliť proces hojenia rán). Aloe je už tradične považované za regenerátora buniek, a to až v takom rozmere že dodnes bolo publikovaných mnoho vedeckých článkov, ktoré opisujú túto schopnosť. Vďaka svojim vlastnostiam pôsobí Aloe na všetkých typoch pleti a intenzívne hydratuje suchú a popraskanú pokožku. Pomáha predchádzať popáleninám spôsobeným nadmerným vystavením sa slnku. Často je používané ako ochrana pred slnkom vďaka schopnosti obnovy buniek. Aloe Vera bolo tiež značne používané pri podráždení pokožky kvôli jeho protizápalovým a utišujúcim vlastnostiam. Vďaka svojmu tonizačnému a výživnému účinku preukázalo skvelé výsledky na unavenej, poškodenej a staršej pleti. Existuje niekoľko teórií, ktoré sa snažia vysvetliť mechanizmus pôsobenia Aloe, avšak najrozšírenejšia popisuje vlastnosti Aloe ako kombináciu účinku všetkých aktívnych zložiek s polysacharidmi, ktoré koordinujú pôsobenie ostatných zložiek rastliny. Preto má Aloe zvláčňujúce, hydratačné, zvlhčujúce a protizápalové schopnosti.

ZLOŽENIE Obsahuje menej ako 10% vody. Minerálne zložky (kalcium, magnézium, sodík, meď, železo, mangán, draslík, zinok, chróm, germánium). Vitamíny (A, B1, B2, B6, C, B12). Stopy éterických olejov Aloezínov, ktoré mu dávajú charakteristickú vôňu. Aminokyseliny (asparágová kyselina, glutamínová kyselina, arginín, serín, lyzín, valín, fenylalanín, metionín). Aloe obsahuje mono a polysacharidy v príslušných hodnotách. Najdôležitejšou zložkou Aloe Vera sú deriváty živice a antracénu tvorené: Voľnými antrachinónmi: Aloe-emodol alebo Aloe-emodín. Dvomi aloínmi (barbaloín a izobarloín). Antrachinónne komponenty ľahko oxidujú pri kontakte so vzduchom, čo spôsobuje stmavnutie listov rastliny na mieste rezu.

VLASTNOSTI KOZMETIKY Z MŔTVEHO MORA
NATURAL SEA BEAUTY


Vyhľadávané Kleopatrou. Uctievané starými národmi. Po stáročia ľudia vyhľadávali Mŕtve more pre čistiace účinky jeho minerálov, pričom koncentrácia je desaťkrát vyššia než v iných moriach. Teraz, keď bola sila týchto minerálov zachytená v kozmetike Natural Sea Beauty, ponúka sa vám možnosť jedinečného zážitku pri starostlivosti o pleť. Krémy, bahenné masky, gély, mlieka na tvár a telo, obohatené o pravé bahno a minerály z Mŕtveho mora. Vo výrobkoch Natural Sea Beauty nájdete minerály potrebné pre vašu pleť, ako napríklad vápnik, draslík a horčík. Všetky výrobky rady Natural Sea Beauty sú obohatené o minerály z Mŕtveho mora a zvolené tak, aby vám ponúkli jedinečnú možnosť starostlivosti o pleť, spojujúcu v sebe komfort sviežej príjemnej vône, jemnej konzistencie, jednoduchej a rýchlej aplikácii. Výsledok? Zdravá, žiarivá, svieža, jemná a pružná pleť.
To je Natural Sea Beauty. Nová éra prírodnej kozmetiky, ktorá rozžiari vašu pleť.


Natural Sea Beauty - sila minerálov pre zdravú pleť.


Produkty starostlivosti o pleť

Natural Sea Beauty vám ponúka svoju radu nepostrádateľných prípravkov určených pre starostlivosť o pleť. Táto rada umožňuje špecifickú starostlivosť a poskytne vám plnú silu minerálov pre zdravú a žiarivú pleť.

Produkty starostlivosti o telo

Natural Sea Beauty pre vás zvolila produkty, ktoré vďaka svojmu bohatstvu minerálov revitalizujú unavenú pokožku a navracajú jej jemnosť a pevnosť. Vášmu telu prináša celkový svieži pocit od hlavy až k päte.

Prípravky na čistenie pleti

Natural Sea Beauty vám ponúka ideálnu kozmetickú radu, ktorá nekompromisne vyčistí vašu pleť do hĺbky.

Prípravky pre kúpeľ

Inšpirovaná starovekými kúpeľmi prináša Natural Sea Beauty dokonalé potešenie z kúpeľov priamo do vášho domova.

ZÁZRAK Z MINERÁLOV

Minerály sú základom pre dosiahnutie zdravého bunkového metabolizmu a dôležitým hydratačným faktorom pre mladistvý vzhľad pleti. S procesom starnutia sa hladina minerálov znižuje a musí byť doplňovaná. Kleopatra to vedela. Vedela, že najbohatší zdroj minerálnych látok na svete nájde v Mŕtvom mori. To je ten zázrak, ktorý v sebe skrýva Natural Sea Beauty.

KÚZLO Z BAHNA

Bahno nie je tým, čím sa zdá byť. Zložené z drobných čiastočiek hliny je v skutočnosti najefektívnejším prírodným hĺbkovým čističom. Tým, že absorbuje nečistoty z kožných pórov, vrátane posledných zbytkov mejkapu, zásobuje pokožku minerálmi potrebnými pre zdravú a žiarivú pleť. Kleopatra to vedela. Vedela, že najbohatší zdroj minerálnych látok na svete nájde v Mŕtvom mori. To je tým kúzlom, ktoré v sebe skrýva Natural Sea Beauty.

© 2008 Ivj s.r.o. webdesign by mead.sk seo by reklamne.sk   0,006s