VLASTNOSTI KOZMETIKY Z MŔTVEHO MORA 
NATURAL SEA BEAUTY


Vyhľadávané Kleopatrou. Uctievané starými národmi. Po stáročia ľudia vyhľadávali Mŕtve more pre čistiace účinky jeho minerálov, pričom koncentrácia je desaťkrát vyššia než v iných moriach. Teraz, keď bola sila týchto minerálov zachytená v kozmetike Natural Sea Beauty, ponúka sa vám možnosť jedinečného zážitku pri starostlivosti o pleť. Krémy, bahenné masky, gély, mlieka na tvár a telo, obohatené o pravé bahno a minerály z Mŕtveho mora. Vo výrobkoch Natural Sea Beauty nájdete minerály potrebné pre vašu pleť, ako napríklad vápnik, draslík a horčík. Všetky výrobky rady Natural Sea Beauty sú obohatené o minerály z Mŕtveho mora a zvolené tak, aby vám ponúkli jedinečnú možnosť starostlivosti o pleť, spojujúcu v sebe komfort sviežej príjemnej vône, jemnej konzistencie, jednoduchej a rýchlej aplikácii. Výsledok? Zdravá, žiarivá, svieža, jemná a pružná pleť. 
To je Natural Sea Beauty. Nová éra prírodnej kozmetiky, ktorá rozžiari vašu pleť. 


Natural Sea Beauty - sila minerálov pre zdravú pleť. 


Produkty starostlivosti o pleť 

Natural Sea Beauty vám ponúka svoju radu nepostrádateľných prípravkov určených pre starostlivosť o pleť. Táto rada umožňuje špecifickú starostlivosť a poskytne vám plnú silu minerálov pre zdravú a žiarivú pleť. 

Produkty starostlivosti o telo 

Natural Sea Beauty pre vás zvolila produkty, ktoré vďaka svojmu bohatstvu minerálov revitalizujú unavenú pokožku a navracajú jej jemnosť a pevnosť. Vášmu telu prináša celkový svieži pocit od hlavy až k päte. 

Prípravky na čistenie pleti 

Natural Sea Beauty vám ponúka ideálnu kozmetickú radu, ktorá nekompromisne vyčistí vašu pleť do hĺbky. 

Prípravky pre kúpeľ 

Inšpirovaná starovekými kúpeľmi prináša Natural Sea Beauty dokonalé potešenie z kúpeľov priamo do vášho domova. 

ZÁZRAK Z MINERÁLOV 

Minerály sú základom pre dosiahnutie zdravého bunkového metabolizmu a dôležitým hydratačným faktorom pre mladistvý vzhľad pleti. S procesom starnutia sa hladina minerálov znižuje a musí byť doplňovaná. Kleopatra to vedela. Vedela, že najbohatší zdroj minerálnych látok na svete nájde v Mŕtvom mori. To je ten zázrak, ktorý v sebe skrýva Natural Sea Beauty. 

KÚZLO Z BAHNA 

Bahno nie je tým, čím sa zdá byť. Zložené z drobných čiastočiek hliny je v skutočnosti najefektívnejším prírodným hĺbkovým čističom. Tým, že absorbuje nečistoty z kožných pórov, vrátane posledných zbytkov mejkapu, zásobuje pokožku minerálmi potrebnými pre zdravú a žiarivú pleť. Kleopatra to vedela. Vedela, že najbohatší zdroj minerálnych látok na svete nájde v Mŕtvom mori. To je tým kúzlom, ktoré v sebe skrýva Natural Sea Beauty.

© 2008 Ivj s.r.o. webdesign by mead.sk seo by reklamne.sk   0,005s